Tworzenie stron www i sklepów

Nasza oferta obejmuje tworzenie stron internetowych, które są dostosowane do różnych urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, tablety i smartfony. Twoja strona internetowa będzie wyróżniała się funkcjonalnością oraz nowoczesnym wyglądem.


Co zyskasz, zamawiając u nas wykonanie strony www ?

projekt strony

Uwzględniamy Twoje indywidualne potrzeby. Nasze projekty są zgodne z najnowszymi trendami i standardami, a także przyjazne dla użytkownika i dostosowane do wymagań rynku.

zarządzanie treścią

Oferujemy profesjonalne zarządzanie treścią na stronach internetowych opartych na platformie WordPress. Jesteśmy świadomi, że utrzymanie i aktualizacja strony internetowej to ważny element sukcesu w biznesie online.

bezpieczna strona

Bezpieczeństwo danych jest kluczowe dla każdej strony internetowej, dlatego oferujemy Tobie możliwość zabezpieczenia swojej strony za pomocą certyfikatu SSL.

wsparcie techniczne

Nasza firma oferuje profesjonalne wsparcie techniczne. Jesteśmy gotowi pomóc na każdym etapie współpracy. Po stworzeniu projektu pomagamy Ci w obsłudze strony.

gwarancja

Gwarantujemy jakość naszych usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość strony internetowej.

optymalizacja SEO

Optymalizujemy strony pod kątem SEO, co pomaga Twojej stronie osiągnąć lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania i zwiększyć ruch na stronie.

Jak wygląda proces realizacji strony internetowej?

01.

Wstępna rozmowa i wycena

Analiza potrzeb i wymagań: poznajemy Twoje oczekiwania. Przeprowadzamy wywiad, aby ustalić Twoje potrzeby i wymagania dotyczące strony internetowej.

02.

Przesłanie materiałów

Przekazujesz nam wszelkie materiały na stronę – logo firmy, treści, zdjęcia – oczywiście możemy również przygotować treści na stronę za Ciebie.

03.

Projektowanie

Tworzymy projekt strony internetowej, przedstawiamy i omawiamy. Następnie pracujemy z projektem strony www do pełnej akceptacji.

04.

Przekazanie gotowej strony www

Przekazujemy Tobie dane logowania do WordPressa oraz umawiamy się na krótkie szkolenie z obsługi strony.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czas realizacji strony internetowej zależny jest od jej rozbudowania i funkcjonalności. Prace nad stroną www rozpoczynamy od razu po podpisaniu umowy. Projekty strony typu wizytówka firmy realizujemy najczęściej do 2 tygodni.

Można wykupić u nas abonament dzięki któremu zyskasz stałe wsparcie techniczne. Zadbamy również o bezpieczeństwo aktualizując na bieżąco Twoją stronę www.

Domene i hosting zalecamy wykupić osobiście. Polecamy usługi hostingowe naszego partnera lh.pl . Na zakup powyższych usług otrzymasz od nas kod rabatowy -20%. Oczywiście służymy pomocą aby powyższy proces przebiegł bezproblemowo.

Na samym początku projektujemy tylko stronę główną, którą wysyłamy Tobie do oceny. Jeżeli projekt zostanie zaakceptowany my zabieramy się do dalszej pracy. Na koniec wysyłamy dane do zalogowanie się do WordPressa.

PRZYKŁADOWE PRACE

Jesteśmy do Twojej dyspozycji !

Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać darmową wycenę, zapraszamy do kontaktu.